maclawyer.blog


Witryna http://maclawyer.blog jest osobistym blogiem Mecenasa Jerzego Marcina Majewskiego, prowadzonym na platformie WordPress.com. Adwokacki Magazyn Publicystyczny MacLawye® pod adresem http://maclawyer.eu prowadzony jest jako portal ilustrowany w systemie WordPress.org. W ciągu XII lat obecności w sieci Magazyn zmieniał swoją formę graficzną, usuwano z niego także wpisy archiwalne. Blog pozostaje w miarę niezmienny, zachowując jednocześnie wszystkie wpisy archiwalne (chociaż znikoma część jednak gdzieś się zapodziała).

Co miesiąc pod niezmienianym adresem http://adwokatmajewski.pl publikowana jest także na platformie Spark.Adobe „okładka” wydania bieżącego; witryna z linkami do najistotniejszych tematów i wpisów miesiąca.

Zrzut ekranu 2018-12-30 o 02.40.40

Na blogu, pod adresem http://maclawyer.blog publikowane są wyłącznie wpisy osobiste Mecenasa Jerzego Marcina Majewskiego (niekiedy zdarzają się wyjątki) w przeciwieństwie do Magazynu MacLawye®, w którym publikowane są także teksty innych Autorów oraz informacje i publikacje wyszukane w sieci.

Na stronie maclawyer.blog ograniczona jest do minimum grafika, w celu przyspieszenia działania strony. Aby przejść na strony Adwokackiego Magazynu Publicystycznego MacLawy® należy kliknąć w monitor paska bocznego, bądź poniżej.

Monitor_na_100_lat