MacLawye® w iPhonie; otwieraj częściej i bezpieczniej


Analiza statystyk pokazuje, że bez mała 90% wizyt na portalu MacLawye® to wejścia ze smartfonów. O ile na komputerze stacjonarnym bądź laptopie wpisanie nietrudnego do zapamiętania adresu adwokatmajewski.pl w polu adresowym wyszukiwarki kłopotów nie robi (podobnie jak utworzenie zakładki), to na telefonie komórkowym niekiedy po prostu albo się nie chce albo okoliczności utrudniają.

Zwłaszcza, że ochota na przejrzenie MacLawye®’a może nas najść w pociągu (a tu trzęsie), w taksówce (a kierowca gada) i w innych sytuacjach gdy wpisywanie czegokolwiek na małym telefonicznym ekranie jest kłopotliwe.  Jak temu zaradzić ?

Wpisujemy w pole adresu adwokatmajewski.pl i otworzy się strona bieżącego miesiąca. W grudniu 2020 wygląda ona jak wyżej nad wpisem.

Zanim przewiniecie stronę do aktualnie polecanych, bieżących wpisów, zróbcie tak:

Z menu systemowego należy wybrać [udostępnij] (to ten kwadracik ze strzałką  na dole ekranu); pojawi się rozwijane od dołu menu, które należy przeciągnąć w górę aby zobaczyć i wybrać opcję [do ekranu początkowego] (i ikonka z plusikiem). Trzeba ją tapnąć.

Teraz zobaczymy ładnego MacLawye®a na tarczy AppleWatcha i prośbę o nadanie nazwy ikonie. Nazwa może być dowolna ale MacLawye® sam się narzuca. [Gotowe] No i wszystko. W waszym telefonie oprócz apek do aplikacji, gdzieś jest apka do strony MacLawye®. Gdziekolwiek jesteś, jednym tapnięciem w apkę otworzysz witrynę MacLawye®’a i będziesz na bieżąco. Kliknij / Tapnij w apkę ⇒


Zapraszamy