Adwokaci dla WOŚP; adwokacka e-Skarbonka i aukcje


Konferencja prasowa Jurka Owsiaka 29 stycznia 2021

31 stycznia 2021 r. w Warszawskiej Izbie Adwokackiej odbędzie się Zgromadzenie Izby. Tego dnia przewidziane są też zgromadzenia w innych izbach. To bardzo ważne wydarzenia w życiu samorządu adwokackiego. Ale w skali kraju odbędzie się wydarzenie niemniej ważne. 31 stycznia 2021 r. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To już 29. finał WOŚP.

Koleżanki i Koledzy, zgromadzenia będą odbywały się zdalnie. Zanim wyłączycie swoje komputery dorzućcie się do wirtualnej adwokackiej e-skarbonki dla WOŚP. Wpłacać – nawet najdrobniejsze kwoty – można już dzisiaj; aby po wyborczych emocjach naszych zgromadzeń przypadkiem nie zapomnieć.

Adwokaci biorą też udział w aukcjach na rzecz WOŚP oferując nie tylko rzeczy ale i niesamowite atrakcje; np.: trening gry w golfa, partię squasha czy lekcję woogi boogi.

MacLawye® zamierza tak jak w ubiegłym roku przekazać na aukcję jedną ze swoich kolekcjonerskich fajek. Sekretarz Naczelnej Rady Adwokackiej Pan Mec. Rafał Dębowski przekazał na aukcję wiersz swojego autorstwa oprawiony w złote ramki, to niezwykle sympatyczny i zabawny „przedmiot” licytacji; MacLawye®’a korci żeby wygrać tę aukcję.

Aktualizacja 14 stycznia 2021 – Fajka z kolekcji MacLawye®’a już przekazana na licytację Adwokaci dla WOŚP Zaczynamy licytację bez ceny minimalnej. Warto. Dla zachęty można porównać ceny takich fajek u producenta. Ale poszukajcie sobie linku sami co bym nie był pomówiony o kryptoreklamę :-)

LICYTUJĄC FAJKĘ Z KOLEKCJI MacLawye®’a WSPOMAGASZ WOŚP

Adwokackie aukcje na rzecz WOŚP