Adw. Tomasz Jachowicz Dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu


MacLawye® nie został wybrany delegatem na Krajowy Zjazd Adwokatury.

Zakończyło się zdalne Sprawozdawczo Wyborcze Zgromadzenie Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej wybrany został adw. Tomasz Jachowicz.

Niestety nie zostałem wybrany delegatem na XIII Krajowy Zjazd Adwokatury. Dziękuję Koleżankom i Kolegom, którzy oddali na mnie swój głos; zabrakło kilku. Trochę szkoda, bo jednym z motywów mojego kandydowania była sentymentalna chęć zakończenia swojej adwokackiej przygody w Bydgoszczy; w Izbie, w której odbywałem aplikację adwokacką. No i wydaje mi się, że miałem co nieco do powiedzenia Zjazdowi. Cóż, zawsze zdawałem sobie sprawę, że mam dosyć niską „zdolnosć wyborczą”, wynikającą – moim zdaniem – z faktu, że swoje poglądy wyrażam stanowczo i jednoznacznie a kompromis nie jest moją mocną stroną; i jak to skomentował jeden z byłych dziekanów ORA w Poznaniu tak to bywa z „kolorowymi postaciami” (w sumie to miłe).

Mimo takiego wyniku wyborów MacLawye® będzie działał nadal. Nadal będę się starał poruszać problemy ważne dla Adwokatury Polskiej a przede wszystkim dla adwokatów. Być może rozbudowane zostaną działy pozazawodowej aktywności adwokatów. Czas pokaże. Moich wiernych spektatorów (czytelników) zachęcam do pozostania z MacLawye®’em.

Jerzy Marcin Majewski
adwokat


[rev_slider alias=”platformy-z-tlem-i-wideo-1″ slidertitle=”Platformy z tłem i wideo 1″][/rev_slider]